Svatební salon

Náš svatební salon

Náš svatební salon v Havířově je místem, kde každá nevěsta objeví své dokonalé šaty pro jeden z nejvýznamnějších dnů svého života. Specializujeme se na prodej svatebních šatů vyrobených z nejkvalitnějších materiálů, a jsme hrdí, že můžeme nabídnout exkluzivní kolekce od předních značek – Duber Bridal Fashion, White Lady a Victoria Soprano. Tyto značky jsou synonymem elegance, kvality a inovace ve světě svatební módy.

U nás je zážitek z výběru svatebního šatu vždy intimní a osobní. Zajišťujeme, že salon bude během vaší zkoušky vyhrazen pouze pro vás, abyste se mohli v klidu rozhodnout pro šaty, které dokonale vyjadřují vaši osobnost a styl. Věříme v nerušenou atmosféru, kde naše pozornost patří výhradně vám.

Salon je otevřený jen na objednávku, což nám umožňuje nabídnout každé nevěstě maximální péči a pozornost. 

Připravte se na nezapomenutelný zážitek ve světě svatební módy, kde se vaše sny o dokonalém šatu stanou skutečností. Těšíme se na vaši návštěvu, kde společně začneme psát příběh vašeho dokonalého dne.

Plus size modely, ze kterých si vyberete

Milé klientky, přijďte si vyzkoušet šaty, které perfektně padnou vašim křivkám a zdůrazní vaši krásu – objednejte si u nás zkoušku plus size šatů ještě dnes a přesvědčte se samy!

Budeme se na Vás těšit.

Chystáme pro Vás aktualizovanou galerii